Wszystkich kibiców, którzy w Serbii uwiecznili na zdjęciach ...  wiecej

Redakcja strony www.grzegorz-tkaczyk.com zaprasza do udziału w konkursie! Uwaga na waszą prośbe przedłużamy czas na nadsyłanie nagrań!  ...więcej szczegółów tutaj


News

Oświadczenie na temat powrotu do kadry.
13.03.2009
W ostatnich dniach na łamach prasy oraz w internecie pojawiały sie informacje na temat terminu mojego powrotu do kadry narodowej. Dlatego też postanowiłem na mojej stronie ostatecznie rozwiać prasowe spekulacje i wydać oświadczenie w tej sprawie.

Jednym z powodów mojej rezygnacji z kadry były problemy zdrowotne, z którymi borykam się do dnia dzisiejszego. Teraz co prawda mogę grać w klubie, ale wciąż mam bóle w kolanie i nie jest wykluczone, że potrzebna będzie operacja. W kadrze zawsze starałem dawać z siebie 110 procent, jednak w obecnej systuacji nie jestem jeszcze w stanie sprostać podwójnemu obciążeniu, jakim jest gra w drużynie klubowej i reprezentacji. W mojej karierze chcę zdobyć jeszcze wiele tytułów. Cele, jakie postawiłem przed sobą dotyczą także drużyny narodowej z którą chciałbym nąwiazać do sukcesów z przed dwóch lat. Jest to jednak tylko możliwe, gdy w pełni się wykuruje, wtedy będe mógł pomóc kadrze i postarać sie wraz z kolegami z reprezentacji o sprawienie kolejnej miłej niespodzianki naszym wiernym kibicom. Jeżeli wszystko ułoży się po mojej myśli to chcę wrócić do gry w drużynie narodowej, ale dopiero od nowego sezonu czyli od września. Wtedy będe do dyspozycji trenera Wenty.

Komentarze

Aby komentować należy się zarejestrować w serwisie.
Zgłoszenie nadużycia:* * Pole obowiązkowe
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:*
Adres e-mail
powtórz:*
Treść:
Podaj kod z obrazka:*
powrót